درگز آنلاین - نصب سرعت گیر توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان درگز در روستای خنلانلو، صبح امروز منجر به انحراف از جاده تریلی ترانزیتی و ورود به یک منزل مسکونی در این روستا شد.

به گزارش درگز آنلاین به دلیل شدت بالای برخورد یک دستگاه تریلی ترانزیتی در روستای خنلانلو با دیوار حیاط یک منزل مسکونی در حاشیه جاده میزان خسارات قابل توجهی بر جای گذاشت.

در همین رابطه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان درگز در گفتگو با خبرنگار درگز آنلاین اظهار داشت : سرعت گیرهای نصب شده به دلیل تعداد بالای سوانح و تصادفات و در پی مطالبات مردم در ورودی های این روستا نصب شده اند.

حامد محمودی افزود : علت عدم رنگ آمیزی سرعتگیرها گرم بودن آسفالت است و برای حفظ کیفیت و با هدف ماندگاری بیشتر، حداقل پس از نیم روز یا روز بعد آنها را رنگ آمیزی میکنند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان درگز در پاسخ به این پرسش که برای پیشگیری از هرگونه حادثه ی احتمالی در این بازه زمانی چه تدابیری میشود، گفت : پیش از شروع به نصب سرعتگیرها، علائم و تابلوهای هشدار دهنده ای وجود داشتند و کارکنان اداره راهداری هم با چراغ گردان در محل حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد : این نخستین سرعتگیر بود که در محور ترانزیتی درگز – قوچان که یک جاده ی بین المللی به شمار میرود نصب شده است، البته پیمانکاران استانی و با حضور کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای درگز کارهای مربوط به آن را انجام دادند.

روستای خنلانلو از توابع بخش نوخندان شهرستان درگز، از نقاطی است که در سال‌های اخیر بیشترین سوانح جاده ی، تصادفات، صدمات و تلفات انسانی و دامی بسیاری در آن اتفاق افتاده است.

انتهای پیام/

پسندیدم(۱۱)نپسندیدم(۰)
اشتراک گذاری از درگز آنلاین :
اشتراک گذاری از درگز آنلاین :
لینک کوتاه: http://dargazonline.ir/OQV3g

  • منبع خبر : پایگاه خبری درگز آنلاین